ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همکاری ایران و آلمان در زمینه عوامل تاثیرگذار بر زیست‌بوم خلیج فارس

تهران-ایرنا-نخستین کارگاه آموزشی مشترک میان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی ریاست جمهوری و بنیاد پژوهش آلمان برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین کارگاه آموزشی مشترک میان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی (بنیاد علم ایران) و بنیاد پژوهش آلمان برگزار می‌شود. در واقع این نخستین کارگاه آموزشی و همکاری میان این دو مرکز پیرو تفاهم نامه همکاری امضاء شده در سال گذشته است.
موضوع کارگاه مذکور 'بررسی عوامل زیست محیطی تاثیرگذار بر زیست بوم های ساحل خلیج فارس' است، که در روزهای 20 تا 23 دی ماه سال جاری در کیش برگزار می‌شود. همچنین در این کارگاه 15 متخصص و استاد آلمانی و 20 متخصص ایرانی از دانشگاه های مختلف کشور حضور دارند. هدف از تشکیل و برگزاری این کارگاه ارائه دستاوردهای علمی حوزه مربوطه و فراهم آوردن فرصتی جهت تبادل و طراحی پروژه‌های مشترک پژوهشی میان دانشمندان دو کشور است.
همچنین حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی و متخصصان حوزه مربوطه (بعد از بررسی رزومه) در این کارگاه آزاد است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت kish.insf.org مراجعه کنند.
علمی**1023**1440
دریافت کننده:ابوالقاسم تیموری** انتشار: معصومه گلشن


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همکاری ایران و آلمان در زمینه عوامل تاثیرگذار بر زیست‌بوم خلیج فارس» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X