ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری نمایشگاه منطقه ای پنجمین دوره جشنواره تسنیم

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، نمایشگاه منطقه ای پنجمین جشنواره تسنیم در بخش ابتکارات جامعه محور با هدف معرفی دستاوردهای فعالیت زنان و تلاش در جهت توسعه مشارکت های اجتماعی بانوان در مجموعه اجتماعی و فرهنگی امام علی (ع) آغاز به کار کرد.
مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه در راستای ارائه آثار پروژه های خرد محلی بانوان و با نظر به دستیابی به اهدافی همچون تجاری سازی در جهت اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مقاومتی با حرفه آموزی، اقتصاد مقاومتی با اشتغال زایی، حفظ محیط زیست و بهداشت محیط، اوقات فراغت و گردشگری، توان افزایی گروه های در معرض آسیب و آگاهی مهارت های زندگی برگزار شد.
وی در ادامه عنوان کرد : در این نمایشگاه برنامه‌ریزی و اقدام در جهت بهبود وضعیت خانواده‌های نیازمند و در معرض آسیب در محله، طراحی و اجرای کلیه پروژه های خرد در جهت کاهش فقر(فقر فرهنگی) ، برنامه‌ریزی و اقدام در جهت بهبود وضعیت خانواده‌های نیازمند و در معرض آسیب در محلات ، آموزش و توانمندسازی اعضا خانواده و .... مد نظر قرار گرفت.
شهردار منطقه 22 افزود: بهترین پروژه های خرد محلی پس از داوری توسط داوران اداره کل امور بانوان به نمایشگاه پایانی ابتکارات جامعه محور مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران که از 22 الی 29 دی ماه در بوستان گفتگو برگزار می شود، معرفی می شوند. در این نمایشگاه تمامی پروژه های مناطق 22 گانه با یکدیگر به رقابت می پردازند.
انتهای پیام/ 

[ منبع این مطلب سایت میزان، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت میزان، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X