ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رفت و آمدهای کدال 14 دی ماه

کدال مخفف سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران که تمام اطلاعات با اهمیت و صورتهای مالی میان دوره ای و پایان سال مالی شرکتها را طبق دستورالعمل سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر می‌کند. این اطلاعات هم برای استفاده کنندگان داخلی و هم استفاده کنندگان خارجی بسیار قابل اهمیت است چون وضعیت و عملکرد مالی شرکتهای پذیرفته شده در بازار سرمایه را منتشر می‌کند.
به گزارش «تابناک اقتصادی» امروز سه شنبه 14 دی ماه، درحالی طی شد که برخی شرکتها با تعدیل مثبت، برخی دیگر تعدیل منفی وبرخی شاهد افزایش سرمایه بودند. آنچه در زیر میخوانید خلاصه ای از اتفاقات مهم بازار سرمایه در سامانه اطلاع رسانی کدال است.
نماد خاور (ایران خودرو دیزل): شرکت ایران خودرو دیزل در دوره شش ماهه نخست امسال با اختصاص 627 ریال زیان به ازای هر سهم معادل 83 درصد از پیش بینی‌هایش را محقق کرد. این شرکت هر سهم در دوره منتهی به 30 اسفند ماه سال جاری را مبلغ 753 ریال برآورد و اعلام کرد که طی دوره 6 ماهه این سال مالی با تحقق 627 ریال زیان به ازای هر سهم، معادل 83 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داده است.
نماد ونیرو (شرکت سرمایه‌گذاری نیرو): این شرکت در دوره 12 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 95، مبلغ 55 میلیارد و 701 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حساب‌های خود منظور کرد. ونیرو در سال مالی 95، مبلغ 69 میلیارد و 69 میلیون ریال درآمد عملیاتی داشت که از درآمد عملیاتی این شرکت هزینه‌های فروش، اداری و عمومی و هزینه های عملیاتی کسر شد و سود عملیاتی برابر 36 میلیارد و 551 میلیون ریال بدست آمد.
نماد چکاپا (شرکت گروه صنایع کاغذ پارس): گروه کاغذسازی پارس در دوره 12 ماهه منتهی به سال مالی 30 آبان 95، مبلغ 490 میلیارد و 826 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و براین اساس به هر سهم 373 ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل 46 درصد افزایش رانشان می‌دهد.
گروه صنایع کاغذ پارس در سال مالی 95، مبلغ یک هزار و 397 میلیارد و 520 میلیون ریال درآمدهای عملیاتی داشت. از درآمد این شرکت بهای تمام ‌شده درآمدهای عملیاتی کسر شد و سود ناخالص دوره به مبلغ 414 میلیارد و 96 میلیون ریال رسید. از سود ناخالص دوره نیز هزینه‌های فروش، اداری و عمومی کسر و درآمدهای عملیاتی به آن اضافه شد و سود عملیاتی دوره به مبلغ 407 میلیارد و 493 میلیون ریال محاسبه شد.
از سود عملیاتی دوره نیز هزینه‌های مالی و مالیات کسر و درآمدهای متفرقه به آن اضافه شد و سود خالص دوره به مبلغ 490 میلیارد و 826 میلیون ریال کسب شد و براین اساس مبلغ 373 ریال سود به ازای هر سهم محقق شد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل 46 درصد افزایش رانشان می‌دهد.

[ منبع این مطلب سایت تابناک، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت تابناک، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X