ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گزارش اطلاعاتی آمریکا درباره حملات سایبری، متمرکز بر فعالیت‌های روسیه است

جان برنان
مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا "سیا" گفت، علی رغم آنکه چند کشور در فعالیت‌های هکری دست دارند ولی گزارش جدید اطلاعاتی آمریکا درباره این مساله متمرکز بر دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواهد بود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، جان برنان مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در مصاحبه با شبکه پی بی اس تاکید کرد: گزارش اطلاعاتی آمریکا درباره حملات سایبری، متمرکز بر دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا خواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما می دانیم که چند کشور در حملات سایبری و هکری و جمع آوری اطلاعات دست دارند ولی این گزارش متمرکز بر این مساله است که روسیه به طور مشخص چه اقداماتی در انتخابات آمریکا انجام داده است. این گزارش در آخرین مراحل تولید است.

وی این گزارش را یک بررسی بسیار دقیق ارزیابی کرد و گفت: کسانی که نسبت به دخالت روسیه شک و تردید دارند، باید صبر کنند و ببینند که جامعه اطلاعاتی چه چیزی را پیش از قضاوت و داوری آنها، ارائه خواهد کرد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا نیز در سخنانی تاکید کرد: دریافت گزارش از مقامهای اطلاعاتی آمریکا درباره اتهامات مربوط به حملات هکری روسیه به انتخابات ریاست جمهوری، تا روز جمعه به تاخیر افتاده است.

ترامپ پیش از این نسبت به ادعاهای مربوط به حملات سایبری روسیه به انتخابات آمریکا ابراز شک و تردید کرده است.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X