ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105)

تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 142 برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.
در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد. *****نمایی از یکی از شب های خیره کننده ی شهر السوند (Ålesund) در نروژ.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 
 طبیعت بکر سریلانکا واقع در جزیره ای در جنوب هند.
  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 
 
یکی از مناظر دیدنی و شگفت انگیز نیوزلند.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105)
 
 
تصویری زیبا از دریاچه کوچک Crestasee در میان طبیعتی سبز در کانتون گراوبوندن سوئیس.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105)
 
 
تصاویری دیدنی از آبشار یخ زده در کانادا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 
 بیایان کویری دون دو پیلا در 60 کیلومتری شهر بوردو در جنوب غرب فرانسه.  توضیح: در قاره اروپا بیابان کویری دون دو پیلا بطور اجتناب ناپذیری به داخل کشور فرانسه در حال حرکت است و به تدریج برای ساختمان ها و جاده ها، تلماسه های شنی پدیدارتر می شود.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105)  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105)  عکسی هوایی از تَلماسه دون دو پیلا 
 عکسی متفاوت از دریاچه یخ زده ی بایکال در روسیه.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105)
 
  غار هانگ سون دونگ در ویتنام، زیباترین غار زیر زمینی دنیا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 
 دو تصویر در دو فصل متفاوت در بایرن، یک دوک نشین در بخشی از امپراتوری مقدس روم.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105)  
 چشم اندازی دیدنی از طبیعت Blyde River Canyon در آفریقای جنوبی، واقع در مبومالانجا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 
  دریاچه زییای Sørvágsvatn، بزرگترین دریاچه در جزایر فارو. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105)  
  پارک ملی یلواستون یک پارک ملی در ایالت وایومینگ واقع در ایالات متحده آمریکا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 
 کوههای Lion's Head  در شهر کیپ تاون در آفریقای جنوبی.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 
 دریاچه تال در استان باتانگاس فیلیپین.  توضیح: در مرکز دریاچه، جزیره ی آتشفشان قرار دارد. در داخل این جزیره، دریاچه ی دیگری نیز وجود دارد که با نام دریاچه ی اصلی حفره ای شناخته می شود. در داخل این دریاچه ی حفره ای، یک جزیره ی کوچک نیز قرار دارد که با نام Vulcan point شناخته می شود.    تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 
 تصویری زیبا از فواره میدان کنکورد در انتهای شرقی خیابان شانز الیزه در شهر پاریس. توضیح: در مرکز این میدان ستون تاریخی ابلیسک قرار دارد. این ستون از سوی والی مصر، محمدعلی پاشا به فرانسه هدیه شده است.   تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (105) 

[ منبع این مطلب سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X