ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رسمی؛ دروازه بان منچستر یونایتد با قراردادی قرضی به استون ویلا پیوست


رسمی؛-دروازه-بان-منچستر-یونایتد-با-قراردادی-قرضی-به-استون-ویلا-پیوست

وبسایت رسمی برنامه نود - سم جانستون با قراردادی قرضی تا پایان فصل راهی استون ویلا شد.


به گزارش وبسایت نود، سم جانستون دروازه بان جوان منچستر یونایتد با قراردادی قرضی تا پایان فصل به باشگاه استون ویلا پیوست. سم جانستون که در ماه مارچ 24 ساله می شود، در ابتدای فصل امیدوار بود به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود تا فرصت بازی بیشتری داشته باشد ولی مورینیو، پریرا را به صورت قرضی به بلننزس منتقل کرد، و به این ترتیب، جانستون به عنوان دروازه بان سوم در یونایتد ماند.


اما از آنجایی که جانستون در طی این مدت، حتی یک بار هم برای شیاطین سرخ به میدان نرفت، مورینیو ترجیح داد برای نیم فصل دوم او را به باشگاه دیگری منتقل کند. به این ترتیب جانستون تا پایان فصل در استون ویلا حضور خواهد داشت و پریرا دروازه بان پرتغالی، دروازه بان سوم یونایتد تا پایان فصل خواهد بود.


جانستون که هنوز در یک بازی رسمی برای یونایتد به میدان نرفته است، سه ماه قبل قراردادش را تا سال 2018 با شیاطین سرخ تمدید کرد.2021

[ منبع این مطلب سایت سایت برنامه 90 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت برنامه 90 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X