ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گلدن گلوب 2017 : مدل لباس در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب


جایزه گلدن گلوب Golden Globe 2017 هر ساله در 10 ژانویه برگزار می شود. به همین بهانه مدل لباس ستارگان هالیوودی را که در میهمانی قبل از این مراسم شرکت کرده بودند را گردآوری کرده ایم.

مدل لباس در گلدن گلوب Golden Globe 2017

جایزه گلدن گلوب ( Golden Globe Award - گوی زرین ) نام مجموعه جوایزی است که هر ساله در ایالات متحده آمریکا توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی اهدا می‌گردد. این جایزه نخستین بار در سال ۱۹۴۴ به فیلم‌های تولیدی و محصولات تلویزیونی تعلق گرفت. مهم‌ترین جایزه آکادمی با نام «بهترین فیلم» یکی از مهم‌ترین رقابت‌های فیلم‌سازان محسوب می‌شود. همچنین جایزه «یک عمر فعالیت هنری» یکی از مهم‌ترین جوایز گلدن گلوب است که هر سال به یکی از بزرگان عرصه سینما و تلویزیون آمریکا داده می‌شود. گفتنی است که این جایزه به فیلم یا برنامه تلویزیونی خاصی تعلق نمی‌گیرد و تنها برای یک عمر فعالیت هنری بزرگان سینما و تلویزیون آمریکا اهدا می‌شود.


۷۳اُمین دورهٔ اهدای جوایز گلدن گلوب در ۱۰ ژانویه ۲۰۱۶ (۲۰ دی ۱۳۹۴) اهدا شده است.


 


مدل لباس اما استون Emma Stone در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب Golden Globe 2017

مدل لباس اما استون Emma Stone در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب Golden Globe 2017


 


 


مدل لباس هايلی استينفلد Holly Steinfeld در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب Golden Globe 2017

مدل لباس هايلی استينفلد Holly Steinfeld در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب Golden Globe 2017


 


 


مدل لباس جسیکا بیل و همسرش Jessica Biel جاستین تیمبرلیک Justin Timberlake در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب Golden Globe 2017

مدل لباس جسیکا بیل و همسرش Jessica Biel جاستین تیمبرلیک Justin Timberlake در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب Golden Globe 2017


 


 


مدل لباس لیلی کالیز lily collins در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب Golden Globe 2017

مدل لباس لیلی کالیز lily collins در میهمانی قبل از مراسم گلدن گلوب Golden Globe 2017


 


 


تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ


 

[ منبع این مطلب سایت سیمرغ می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سیمرغ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X