ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازتاب پیوستن ملی پوش ایرانی به الشحانیه/ الوطن: زهیوی از فولاد خوزستان به قطر آمد!


به گزارش "ورزش سه"، پیوستن هم زمان رحیم مهدی زهیوی و آمانجوا مهاجمان ایرانی و ساحل عاجی به الشحانیه بازتاب گسترده ای در بین رسانه های قطری داشت تا جایی که روزنامه الوطن در معرفی این بازیکنان به خصوص ملی پوش ایرانی گاف بزرگی داد و زهیوی را بازیکن فولاد خوزستان معرفی کرد.


الوطن در همین خصوص نوشت:« الشحانیه برای فرار از شرایط بحرانی و ترمیم خط حمله خود دو بازیکن الجزایری را از فهرست خارج کرد و رحیم زهیوی بازیکن فولاد خوزستان و آمانجوآ مهاجم ساحل عاجی را به خدمت گرفت به این امید که این دو نفر خواسته های ایگور استیماچ را برآورده کرده و مشکل گلزنی تیم را از بین ببرند».


علاوه بر الوطن سایت رسمی لیگ ستارگان قطر هم با اشاره به خریدهای ضرب العجلی سرمربی کروات جدید الشحانیه از رحیم زهیوی و مهاجم ساحل عاجی به عنوان بازیکنانی یاد کرد که باید در فرصت کوتاهی خود را با سایر بازیکنان هماهنگ کرده و برای بازی با معیذر در هفته پانزدهم لیگ ستارگان آماده کنند. استاد الدوحه، الرایه، الشرق و العرب هم سایر روزنامه های امروز بودند که با انتشار تصاویری از دو خرید جدید الشحانیه این باشگاه را فعال ترین تیم در نقل و انتقالات نامیدند.


[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش 3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازتاب پیوستن ملی پوش ایرانی به الشحانیه/ الوطن: زهیوی از فولاد خوزستان به قطر آمد!» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X