بازتاب پیوستن ملی پوش ایرانی به الشحانیه/ الوطن: زهیوی از فولاد خوزستان به قطر آمد!


به گزارش "ورزش سه"، پیوستن هم زمان رحیم مهدی زهیوی و آمانجوا مهاجمان ایرانی و ساحل عاجی به الشحانیه بازتاب گسترده ای در بین رسانه های قطری داشت تا جایی که روزنامه الوطن در معرفی این بازیکنان به خصوص ملی پوش ایرانی گاف بزرگی داد و زهیوی را بازیکن فولاد خوزستان معرفی کرد.


الوطن در همین خصوص نوشت:« الشحانیه برای فرار از شرایط بحرانی و ترمیم خط حمله خود دو بازیکن الجزایری را از فهرست خارج کرد و رحیم زهیوی بازیکن فولاد خوزستان و آمانجوآ مهاجم ساحل عاجی را به خدمت گرفت به این امید که این دو نفر خواسته های ایگور استیماچ را برآورده کرده و مشکل گلزنی تیم را از بین ببرند».


علاوه بر الوطن سایت رسمی لیگ ستارگان قطر هم با اشاره به خریدهای ضرب العجلی سرمربی کروات جدید الشحانیه از رحیم زهیوی و مهاجم ساحل عاجی به عنوان بازیکنانی یاد کرد که باید در فرصت کوتاهی خود را با سایر بازیکنان هماهنگ کرده و برای بازی با معیذر در هفته پانزدهم لیگ ستارگان آماده کنند. استاد الدوحه، الرایه، الشرق و العرب هم سایر روزنامه های امروز بودند که با انتشار تصاویری از دو خرید جدید الشحانیه این باشگاه را فعال ترین تیم در نقل و انتقالات نامیدند.


[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش 3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازتاب پیوستن ملی پوش ایرانی به الشحانیه/ الوطن: زهیوی از فولاد خوزستان به قطر آمد!» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X