ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منچستریونایتد 4 – ردینگ0 ؛ پیروزی آسان منچستریونایتد در روز خاص رونی


منچستریونایتد-2-ردینگ؛-پیروزی-آسان-منچستریونایتد-در-روز-خاص-رونی

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد موفق شد در روزی که رونی به رکورد گلزنی باشگاه رسید، با برتری مقابل ردینگ به دور بعد جام حذفی انگلیس صعود کند.


به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، عصر امروز منچستریونایتد در دور سوم جام حذفی انگلیس به مصاف ردینگ رفت که در نهایت موفق شد با نتیجه 4-0 به برتری دست یابد.


ترکیب منچستریونایتد: رومرو، یانگ، اسمالینگ، روخو، بلیند، کریک، فلینی، ماتا، رونی، مارسیال، رشفورد


نیمکت: جوئل پریرا، فوسو منساه، جونز، شواین اشتایگر، پوگبا، ابراهیموویچ، میخیتاریاندقایق حساس بازی:


دقیقه2: پاس در عمق زیبای روخو به رونی رسید. شوت زیبای رونی اما توسط الحبسی، دروازه‌بان ردینگ مهار شد.


دقیقه7: وین رونی به رکورد سربابی چارلتون رسید! روی حرکت فردی مارسیال، توپ به ماتا رسید. رونی هم توانست با تغییر مسیر شوت ماتا، توپ را وارد دروازه کند. دویست و چهل و نهمین گل رونی برای منچستریونایتد، 1-0 به سود شیاطین سرخدقیقه14: مارسیال در محوطه جریمه فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه چیپ وی در اختیار دروازه‌بان حریف قرار گرفت.دقیقه15: گل دوم برای منچستریونایتد؛ همکاری بین رونی و مارسیال باعث شد مهاجم فرانسوی موقعیت مناسبی برای شوتزنی پیدا کند. ضربه نهایی این بازیکن به زیبایی از بین پاهای مدافع ردینگ وارد دروازه شد.


دقیقه 25: اولین موقعیت ردینگ از روی یک ضربه کرنر به دست آمد. روی برگشت این کرنر، ضربه ون در برگ که به سمت دروازه زده شده بود، توسط لیام موره تغییر مسیر داده شد اما راهی به دروازه پیدا نکرد.


دقیقه27: پاس درعمق زیبای کریک باعث شد رشفورد در موقعیت تک به تک قرار گیرد. وی دروازه‌بان حریف را نیز جا گذاشت اما درنهایت نتوانست توپ را وارد دروازه کند.


دقیقه34: بازهم رشفورد در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما شوت وی درست به جایی زده شد که الحبسی حضور داشت.


دقیقه44: پاس زیبای رشفورد در دهانه دروازه به مارسیال رسید اما ضربه وی درحالی که تحت فشار مدافع حریف داشت به بیرون رفت.دقیقه55: پاس زیبای رشفورد به فلینی رسید و این بازیکن هم اقدام به شوتزنی کرد. دروازه‌بان حریف توپ را دفع کرد اما ریباند آن به رونی رسید. با اینحال، رونی از فاصله خیلی نزدیک نتوانست توپ را وارد دروازه کند.


دقیقه60: همکاری خارق العاده بین رونی و رشفورد باعث شد رشفورد جوان در موقعیت بسیار خوبی قرار گیرد. با اینحال، در آخرین لحظه مدافع حریف توپ را دور کرد.


دقیقه75: پاس زیبای کریک به رشفورد رسید و این بازیکن به راحتی رد شرایط تک به تک حساب بازی را 3-0 کرد.


دقیقه78: باستین شواین‌اشتایگر یک بار دیگر به عنوان بازیکن تعویضی و به جای ماتا به ترکیب تیم آمد.


دقیقه79: اشتباه بزرگ الحبسی باعث شد رشفورد در آستانه دروازه صاحب توپ شده و گل چهارم بازی را نیز به ثمر برساند.


دقیقه84: بازگشت شوت رونی در دهانه دروازه به فلینی رسید اما ضربه وی را الحبسی به خوبی مهار کرد.درنهایت این بازی با حساب به 4-0 به سود منچستریونایتد به پایان رسید.
خلاصه بازی را می‌توانید از اینجا تماشا کنید.


1405


 

[ منبع این مطلب سایت سایت برنامه 90 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت برنامه 90 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X