ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106)

تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 327 برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.
در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.
 
*****چشم اندازی دیدنی از جزیره کانگورو، سومین جزیره بزرگ استرالیا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
تصویری زیبا از مجمع‌الجزایر تیرا دل فوئگو (Tierra del Fuego) در شهر اوشوآیا (Ushuaia) در کشور آرژانتین. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106)  
 عکسی متفاوت از برج ایفل در پاریس (Paris)، پایتخت کشور فرانسه.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
نمایی شگفت انگیز از زمستان پارک ملی Pyhä-Luosto  در لاپلند، فنلاند.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
کوهستان‌های سانتا کروز (Santa Cruz Mountains)  بخشی از رشته کوه‌های کرانه اقیانوس آرام  در مرکز کالیفرنیا، آمریکا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 

عکسی از آبشار «Shiraito» در دامنه های غربی کوه فوجی در ژاپن.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
تصویری هوایی از فوران گدازه بزرگ Holuhraun در شمال کلاهک یخی واختنایوکوت (Vatnajökull) در ایسلند.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
عکسی حیرت انگیز از هتل کوهستانی جنگلی عمودی برای پاکسازی هوا در گیژوی چین.   تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
نمایی فوق العاده از گردنه ناحیه‌ای Highwood Pass  در کاناناسکیس واقع در آلبرتای کانادا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
پارک ملی Mount Aspiring در جنوب آلپ از جزیره جنوبی نیوزیلند.   تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
تصویری هوایی از دریاچه محصور شده ی Eibsee در بایرن واقع در آلمان.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
عکسی هوایی از زمین های نمک و خاک رس احاطه شده ی Sossusvlei توسط تپه های قرمز، واقع در بخش جنوبی صحرای نامیب.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 
قلعه یخی (Ice Castles YEG) در William Hawrelak Park در ادمونتون، آلبرتا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 عکسی متفاوت از شهر تاریخی دوبروونیک (Dubrovnik) در کشور کرواسی.
  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106) 
 شروع زیبای سال 2017 در پل کاخ (Palace Bridge) واقع در سن پترزبورگ بین میدان کاخ (Palace Square) و Vasilyevsky Island.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (106)

[ منبع این مطلب سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X