ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کارگاه آموزشی گویندگی و فن بیان در خورموج بوشهر برگزار شد

بوشهر- ایرنا- نخستین کارگاه آموزشی گویندگی و فن بیان با شرکت جمعی از جوانان علاقه مند در فرهنگسرای شهید شهریاری شهر خورموج استان بوشهر برگزار شد.

آبه گزارش ایرنا، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی روز یکشنبه در آیین اختتامیه کارگاه گویندگی و فن بیان در فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج گفت: یک گوینده خوب روح شادابی و نشاط را به حاضران انتقال می دهد و آنها را متمایل می کند به اینکه تا پایان همراهش باشند.
حمید زارعی افزود: چهره بشاش، احترام و رعایت ادب و کرامت انسانی، استفاده از تکیه کلام‌های دلنشین و درک روحیات، عواطف و تمایلات شنوندگان نکات با اهمیتی هستند که گوینده نباید از آنها غفلت کند.
وی اضافه کرد: هر چقدر شتاب و تعجیل در بیان کلمات و جملات بیشتر باشد امکان تپق زدن و اشتباه هم بیشتر می شود، پس شمرده و با اعتماد به نفس بالا گوینده باید صحبت کند.
زارعی ادامه داد: تمرین صدا برای زیبایی صوت امری است که نیاز به سالها ممارست دارد و جز عده ای که استعداد ذاتی صدا را دارند، دیگران برای زیبایی صدای خود نیازمند سال ها تمرین روزانه هستند.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی بیان کرد: از فاطمه بحریاری مدیر موسسه آرامش زندگی که در برگزاری این دوره مشارکت داشته و حجت محمدی مدرس این کارگاه آموزشی که با استقبال بسیار خوب جوانان این شهرستان همراه شد، تقدیر کرد.
شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با 40 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
7206/6043 خبرنگار: علی اشکو** انتشار دهنده: خدانظر خواجه


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X