ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پيام تسليت مدير عامل بانك صادرات به مناسبت رحلت حضرت ايت الله هاشمي

متن پيام سياوش زراعتي مدير عامل اين بانك به مناسبت درگذشت ايت الله هاشمي رفسنجاني رييس مجمع تشخيص مطلحت نظام به شرح زير مي باشد. پيام تسليت مدير عامل بانك صادرات به مناسبت رحلت حضرت ايت الله هاشميبه گزارش خبرداغ به نقل از روابط عمومي بانك صادرات ايران، متن پيام سياوش زراعتي مدير عامل اين بانك به مناسبت درگذشت ايت الله هاشمي رفسنجاني رييس مجمع تشخيص مطلحت نظام به شرح زير مي باشد.
                انالله و انااليه راجعون
گنج زری بود در این خاکدان
 
فقدان عالم مجاهد، بزرگ مرد پرهیزگار؛ یار صادق و وفادار امام راحل و همدل و همراه مقام معظم رهبری، آیت الله هاشمی رفسنجانی خسرانی برای انقلاب و کشور است.
 این عالم بزرگوار با ٦٠ سال تلاش و مجاهدت از جمله نخستین مبارزان راه دشوار خیزش ملی و از چهره های نقش آفرین و اثرگذار در پیروزی، تثبیت و اعتلای انقلاب اسلامی بود و در عرصه های مهم کشور با تدبیر و دور اندیشی ویژه ای که داشت منشاء خیر و برکت برای جامعه و نظام بودند.
اینجانب به نمایندگی از کارکنان بانک صادرات ایران، رحلت این عالم فرهیخته که یکی از پرچمداران نهضت حق طلبانه وطن بود را به محضر حضرت بقیه الله روحی له الفداه، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی و خانواده ایشان تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مبارز راستین علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

[ منبع این مطلب سایت سایت خبر داغ، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت خبر داغ، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X