ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اهدای گل به حرم امام رضا (ع)در پنجمین جشنواره گل نرگس

شرکت‌کنندگان پنجمین جشنواره گل نرگس به حرم امام رضا (ع) گل اهدا می‌کنند. اهدای گل به حرم امام رضا (ع)در پنجمین جشنواره گل نرگس

محمد علی خلیلی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از برگزاری پنجمین جشنواره گل نرگس خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره در 29 دی ماه سال جاری با نواختن زنگ گل نرگس در یکی از مدارس بهبهان آغاز به کار می‌کند و تا اول بهمن ماه همین سال به کار خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: ما در سه روز فعالیت پنجمین جشنواره گل نرگس، شاهد پخش فیلم‌های کوتاه و مستند، برگزاری یک روز فرهنگی، برگزاری نمایشگاه عکس، برگزاری مسابقه نقاشی اهدای گل به حرم امام رضا (ع) و ارائه غذاهای سنتی و محلی خواهیم بود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان خاطرنشان کرد: دوره پنجم جشنواره گل نرگس به شکل استانی برگزار می‌شود و حتی از مهمان‌های کشوری از جمله شاعران، بازیگران و کارگردانان شناخته شده هم برای حضور در این جشنواره دعوت شده است.


انتهای پیام/ 


[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X