ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نایب رئیس اول مجلس اتریش دفتر یادبود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد

نایب رئیس اول مجلس اتریش با حضور در محل سفارت ایران در وین، دفتر یادبود درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد. نایب رئیس اول مجلس اتریش دفتر یادبود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را امضا کردبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ «کارل هاینتس کپف» نایب رئیس اول مجلس اتریش با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین، دفتر یادبود درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد.
دیدار و گفتگو با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از جمله برنامه‌های سفر فشرده نایب رئیس اول پارلمان اتریش به تهران در اوایل آبان ماه 1395 بود.
به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین دفتر یادبودی را در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 21 و 22 دیماه 1395 در محل سفارت مفتوح کرده است.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X