ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دیدار پادشاه بحرین با کامرون در منامه

پادشاه بحرین در دیدار با نخست وزیر پیشین انگلیس از روابط دوستانه و عمیق دو کشور و همکاری‌های دو جانبه تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه الیوم السابع مصر، حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین در مراسم استقبال از دیوید کامرون، نخست وزیر پیشین انگلیس که در حال حاضر به بحرین سفر کرده، با اشاره به روابط دوستانه و عمیق دو کشور در طول تاریخ، از تلاش‌های وی و نقشی که در تقویت روابط دو کشور و همکاری‌ها میان انگلیس و کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس ایفا کرده بود، تقدیر کرد.

پادشاه بحرین دردیدارش با کامرون با اشاره به نقش انگلیس در محافل بین‌المللی و در راستای تامین امنیت و ثبات در منطقه و جهانبه بررسی آخرین تحولات منطقه و جهان پرداخت.

وی در دیدار با تری لارسون، مدیر موسسه بین المللی "صلح" با تقدیر از همکاری‌های موجود میان بحرین و این موسسه در ایجاد امنیت و ثابت در منطقه و اشاعه فرهنگ صلح، بر حمایت کشورش از "تلاش‌ها برای تقویت امنیت و صلح منطقه‌ای و جهانی" تاکید کرد.

حمد بن عیسی در ادامه تاکید کرد:‌ بحرین به "تلاش‌های خود در مسیر تحقق پیشرفت و توسعه بیشتر برای مردم این کشور " ادامه می‌دهد.

وی در این دیدار ضمن بررسی تحولات منطقه و جهان به نقش مثبت این موسسه در پژوهش‌ها و تحقیقات و حمایت از صلح جهانی نیز پرداخت.

انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت ایسنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایسنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X