ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لیگ برتر والیبال/ بازی هاوش گنبد و صالحین ورامین برگزار می شود

گنبدکاووس - ایرنا - سرپرست تیم والیبال هاوش گنبداز حضور این تیم درمسابقه امروز مقابل صالحین ورامین از هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر والیبال خبر داد و گفت: این بازی به رغم اعلام کناره گیری تیم هاوش از این مسابقات و در پی رایزنی رئیس فدراسیون با مدیر عامل باشگاه هاوش، برگزار می شود.

نازمحمد واحدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: درپی حکم ناعالانه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال درخصوص وقایع بازی تیم هاوش با شهرداری تبریز در هفته پانزدهم که حکم به نتیجه سه بر صفر به نفع شهرداری تبریز صادر شد، با تصمیم مجموعه باشگاه هاوش، این تیم از ادامه مسابقات لیگ کناره گیری کرد.
وی گفت: درپی کنارگیری تیم هاوش از ادامه مسابقات، امروز مدیر عامل باشگاه، مذاکراتی را با رئیس فدراسیون والیبال انجام داد که با قول مساعد داورزنی، رئیس فدراسیون مبنی بر پیگیری موضوع رای کمیته انضباطی در کمیته استیناف و جلوگیری از اجحاف در حق تیم هاوش، این تیم امروز به دیدار صالحین ورامین خواهد رفت.
واحدی اضافه کرد: براساس تصمیم مجموعه باشگاه هاوش، مسابقه امروز دو تیم هاوش و متین صالحین ورامین ساعت 17:30 در سالن المپیک گنبدکاووس برگزار می شود.
در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال کشور، مسابقه دو تیم شهرداری تبریز و هاوش گنبد به دلیل پرتاب سکه ازسوی تماشاگران به زمین بازی و خروج تیم شهرداری تبریز از زمین ، ناتمام ماند و کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در نشست دوشنبه گذشته خود با بررسی موضوع، نتیجه این بازی را سه بر صفر به سود شهرداری تبریز اعلام کرد که واکنش باشگاه هاوش گنبدکاووس و اعلام کناره گیری این تیم از بازی های لیگ برتر را به دنبال داشت.
شهرستان 360 هزار نفری گنبدکاووس درشرق استان گلستان واقع است.
/3039/1860
خبرنگار : علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X