ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108)

تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 335 برترین ها: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر «فتبارک الله احسن الخالقین» را بر زبانتان می آورد.
در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.
 
*****نمایی هوایی از دریاچه یخبندان Jökulsárlón در جنوب شرقی ایسلند.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 
 
چشم اندازی دیدنی از آبشار ورینگفوسن (Vøringfossen) در نروژ.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 
 
تصویری فوق العاده از یخ زدگی جزیره ونیز (Venezia) در شمال ایتالیا.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 
 
عکسی هوایی از طبیعت شگفت انگیز جمهوری کارلیا ( Респу́блика Каре́лия) در روسیه. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108)  
 
نمایی زیبا از رود دانوب (دومین رود طولانی اروپا پس از ولگا) در پایتخت کشور مجارستان، بوداپست.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 
 
نمای دیدنیِ مسجد تنگه ملکه در مالزی. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108)  

تالاب سبز رنگ و زیبای لانزاروته در یکی از جزایر قناری اسپانیا. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108)  
 عکسی از کاخ شناور جال محل واقع در میانه ی دریاچه ی مان ساگاردر شهر جیپور در هند.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108)  
 آلدابرا، دومین جزیره مرجانی بزرگ دنیا در مجمع الجزایر سیشل در اقیانوس هند. آلدابرا جزیره ای دور افتاده و غیر مسکونی بوده و حیوانات خاصی دارد.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 
 
آتشفشان اِرتا آله (Erta Ale) در اتیوپی.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 
 
شهر «میتیورا» واقع در بالای صخره‌ها در کشور یونان. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108)   تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 
 
استراحتگاه فرنچ پولی نسیا در جزایر بورابورا، از جزایر بادپناه جزیره‌های سوسایتی پلینزی فرانسه.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 


منطقه محصور شده ی مسکونیِ Sentosa Cove در بخش شرقی جزیره SENTOSA در سنگاپور.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 

آبشار کرسنت (Crescent Falls) در آلبرتای کانادا. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108)  
 کمون اترتا (Étretat) در فرانسه. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (108) 

[ منبع این مطلب سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X