ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نحوه همکاری بنیاد علمی اکو و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بررسی شد

اصفهان- ایرنا-راهکارهای همکاری بنیاد علمی 'اکو' (ECO) و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در بازدید مدیران این بنیاد از شرکت های دانش بنیان اصفهان بررسی شد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان روز چهارشنبه اعلام کرد: 'منظور حسین سومرو' رئیس بنیاد علمی اکو (ECO) به همراه کارشناسان این بنیاد از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کردند و با فعالیت‌ها و دستاوردهای این مجموعه آشنا شدند.
نحوه تعامل دو طرف، دعوت از متخصصان کشورهای اکو برای حضور در سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی مشترک توسط بنیاد علمی اکو و مرکز منطقه‌ای توسعه مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری یونسکو (IRIS) از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود.
اعضای این هیات همچنین از دو شرکت دانش‌بنیان و پارک علمی کودکان و نوجوانان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان دیدن کردند.
سازمان همکاری اقتصادی(اکو) از 10 کشور ایران، پاکستان، ترکیه، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، قرقیزستان، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان و افغانستان تشکیل شده و بنیاد علمی اکو با هدف توسعه همکاری‌های علمی و فناوری برای توسعه اقتصادی کشورهای عضو شکل گرفته است.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بعنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور، فعالیت اجرایی خود را از سال 1380 با هدف حمایت و هدایت شرکت های دانش بنیان آغاز کرد و اکنون حدود 480 شرکت دانش بنیان در این شهرک مستقر است.
د/3011/6027 خبرنگار: آسیه معینی* اتنتشار: شکراللهی
کانال اطلاع رسانی : https://telegram.me/esfahanirna


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X