ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

صعود یوونتوس به یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا


به گزارش "ورزش سه"، نمایش خوب آتالانتا در نیمه دوم، کار را برای شاگردان مکس آلگری دشوار کرد اما در نهایت بیانکونری به لطف درخشش پائولو دیبالا و ماریو مانژوکیچ، توانست در این دیدار پیروز شود.

 

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی دروازه حریف را باز کند اما رینکون نتوانست ضربه نهایی را بزند و این موقعیت از دست رفت.

 

حملات یوونتوس ادامه داشت و چند دقیقه بعد نوبت ماریو مانژوکیچ بود که دروازه حریف را با خطر مواجه کند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

 

برتری میزبان ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 22، قفل دروازه آتالانتا باز شد. روی یک ارسال به محوطه جریمه میهمان، مانژوکیچ توپ را با سر برای دیبالا فراهم کرد و او هم با یک شوت تماشایی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

 

 

 

برتری یوونتوس ها بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و این تیم کاملا توپ و میدان را در اختیار داشت. در حالی که بازیکنان آتالانتا تلاش می کردند فرم بازی شان را بار دیگر به دست بیاورند، یوونتوس در دقیقه 34 به گل دوم رسید.

 

این بار دیبالا بود که در نقش گلساز ظاهر شد و روی پاس تماشایی او، مانژوکیچ در موقعیتی تقریبا تک به تک، با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

 

بعد از این گل هم برتری میزبان کم نشد و بازیکنان این تیم کاملا بر بازی تسلط داشتند و حتی می توانستند در دقیقه 42 به گل سوم برسند اما ضربه مانژوکیچ راهی به چهارچوب پیدا نکرد و در نهایت نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم با برتری یوونتوس آغاز شد و بازیکنان این تیم کاملا برتر از حریف بودند اما در دقایق ابتدایی موقعیت چندانی روی دروازه آتالانتا ایجاد نکردند.

 

در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان میهمان هم حملاتی روی دروازه یووه داشتند و در نهایت در دقیقه 72 یکی از گل های خورده را جبران کردند. روی پاس آندره آ پتانیا بود که عبدالای کونکو با یک ضربه دیدنی دروازه یوونتوس را باز کرد.

 

اما تنها سه دقیقه بعد، یوونتوسی ها بار دیگر اختلاف را به دو گل افزایش دادند. خطای دی آمبروسیو روی لیششتاینر، یک ضربه پنالتی نصیب بیانکونری کرد و میرالم پیانیچ آن را تبدیل به گل کرد و حساب کار 3-1 شد.

 

ادامه دارد...


[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش 3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X