ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

65 درصد روستاهای استان سمنان اینترنت پرسرعت دارند

سمنان- ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: ضریب پوشش اینترنت پرسرعت در 598 روستای استان 65 درصد است.

سید مسعود میررضایی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: تا پایان سال 95 تعداد 217 روستای استان سمنان زیر پوشش اینترنت پرسرعت قرار می گیرند.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای مزایده طرح پوشش اینترت پرسرعت روستاهای استان سمنان، شرکت برنده این مزایده مشخص شده است و این طرح تا پایان سال 95 اجرایی می شود.
میررضایی با اشاره به این که در کشور تمام روستاهای بالای 20 خانوار زیر پوشش اینترنت پرسرعت قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: در سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان در ابتدای سال 95 مصوب شد که تمام روستاهای بالای 10 خانوار استان سمنان زیر پوشش اینترنت پرسرعت قرار گیرد.
وی یاد آورشد: به تازگی 25 روستای استان سمنان که فاقد پوشش اینترنت بودند شناسایی شدند و برای پوشش، در دستور کار قرار گرفتند.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: افزایش ارتقاء سایر تجهیزات و به‌روزرسانی آنها از مهمترین اولویت‌های کاری این اداره است.
بیش از 9 هزار خط اینترنت پرسرعت در روستاهای استان سمنان فعال است.
7344/6103
خبرنگار: امیرحسین کاشی منش ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X