ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

این ربات برایتان ماهی می گیرد!

شرکت PowerVision موفق به طراحی و تولید یک ربات زیر دریایی به نام PowerRayشد که برای ماهیگیری به ماهیگیران کمک می‌کند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 122 وبسایت تگ: شرکت PowerVision موفق به طراحی و تولید یک ربات زیر دریایی به نام  PowerRayشد که برای ماهیگیری به ماهیگیران کمک می‌کند.  این ربات می‌تواند در عمق ۱۲۰ پا (۳۰ متر) در آب حرکت کند. این ربات به فناوری ردیابی Fishfinder مجهز بوده که می‌تواند از این طریق ماهی‌ها و محل مناسب صید آنها را شناسایی کند.  این زیردریایی دارای یک دوربین ۴K بوده که ویدئوهای گرفته شده را به صورت زنده نمایش می‌دهد. این ربات در نمایشگاه CES 2017 رونمایی شد.   در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ

[ منبع این مطلب سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X