ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است!

«رُزی» نام گربه ای است که یک شب در حالی که در انتظار مرگ بوده توسط یک خانواده و سگشان به ام «لیلو» نجات پیدا کرده و تحت سرپرستی آن ها قرار می گیرد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 148 وبسایت روزیاتو - فروغ بیداری: «رُزی» نام گربه ای است که یک شب در حالی که در انتظار مرگ بوده توسط یک خانواده و سگشان به ام «لیلو» نجات پیدا کرده و تحت سرپرستی آن ها قرار می گیرد.  لیلو که یک سگ هاسکی بسیار زیباست، از گربه یاد شده همانند فرزندان خود مراقبت کرده و حسابی به او رسیدگی می کند تا سلامت کامل خود را به دست آورد.  این دوستی و محبت اکنون تا حدی پیش رفته که رزی خود را جزوی از خانواده هاسکی ها می داند و به خیال خودش یک سگ بزرگ و پرشهامت است. گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است! گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است! گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است! گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است! گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است! گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است! گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است!  گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است!  گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است!  گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است!  گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است!  گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است!  گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است!  گربه ای که خیال می کند یک سگ شجاع است! 

[ منبع این مطلب سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X