ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازگشت ماکلله به لیگ برتر انگلیس

لوگوی سوانسی

باشگاه سوانسی ستاره سابق تیم ملی فوتبال فرانسه و چلسی را به عنوان دستیار سرمربی خود انتخاب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، باشگاه سوانسی که پل کلمنت را چند روز پیش به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد این بار تصمیم گرفت ماکلله ستاره سابق چلسی را به لیگ جزیره برگرداند.

این باشگاه انگلیسی ماکلله را به عنوان دستیار کلمنت تا پایان فصل انتخاب کرد تا کادر فنی خود را به کلی دستخوش تغییر کند و به کسب نتیجه در نیم فصل دوم امیدوار باشد.

ماکلله پیش از این در پاری سن ژرمن دستیار کارلو آنچلوتی شد و به خوبی کلمنت را که دستیار سابق آنچلوتی است می شناسد و به همین خاطر باشگاه سوانسی او را به عنوان دستیار کلمنت انتخاب کرد.

ماکلله توانست در سال 2002 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. او شناخت زیادی از لیگ برتر انگلیس دارد و توانست با چلسی عنوان قهرمانی در این لیگ را به عنوان بازیکن به دست آورد.

انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت ایسنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشت ماکلله به لیگ برتر انگلیس» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایسنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X