ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیمان حسینی: قرعه ایران خوب است 


پیمان حسینی – دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی در مورد قرعه ایران به "ورزش سه" می گوید: با قرعه خوبی مواجه شده ایم. بازی های مرحله گروهی نمی تواند خیلی برای ما سخت باشد. هر چند که در فوتبال امروز نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت. مهم انجام دو بازی خوب در مرحله نیمه نهایی است که منجر به قهرمانی ما خواهد شد. ما در دوره پیشین و در مرحله قبل از حضور در فینال به ژاپن باختیم و بعد با شکست لبنان به جام جهانی صعود کردیم. این بار شرایط بهتری داریم. به خصوص با موفقیتی که در جام بین قاره ای به دست آوردیم انتظارات از ما بیشتر شده و باید همه تلاش خود را بکار بگیریم با مقامی بهتر از سومی به جام جهانی صعود کنیم. 

 


دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی در مورد شرایط بدنی خود گفت: با توجه به تلاش های کادر پزشکی تیم ملی آسیب دیدگی ام برطرف شده و انشاالله در اردوی جدید پا به پای دیگر بازیکنان تمرین خواهم کرد تا برای بازی های مقدماتی جام جهانی آماده شوم.


[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش 3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X