ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سعودی ها همچنان به خیال پردازی خود ادامه می دهند: الهلال علت اختلاف برانکو و کی روش

سعودی ها همچنان به خیال پردازی خود ادامه می دهند: الهلال علت اختلاف برانکو و کی روش به گزارش فرتاک ورزشی،

سعودی‌ها همچنان به خیال‌پردازی خود بعد از اختلاف برانکو با کی‌روش ادامه می‌دهند و بر این باورند که دلیل اختلاف سرمربی پرسپولیس و سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران، باشگاه الهلال است. ‌به نقل از عالم الاخباری، اختلاف اخیر برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی داشت اما نکته جالب اینکه رسانه‌های سعودی رویه متفاوتی را در پیش گرفته‌اند تا جایی که آنها اختلاف کی‌روش با برانکو ایوانکوویچ را به خاطر الهلال می‌دانند. سایت عالم الاخباری نوشت: «برانکو، سرمربی پرسپولیس به انتقاد از کی‌روش پرداخت و تاکید کرد او با باشگاه‌ها تعامل ندارد. کی‌روش 6 بازیکن پرسپولیس (اشتباه سایت سعودی چرا که 7 بازیکن است) را به تیم‌ملی دعوت کرده این‌ در حالی است که برانکو معتقد است نباید از پرسپولیس که باید خود را آماده دیدار حساس با الهلال کند، این تعداد بازیکن به تیم‌ملی دعوت شود». سایت سعودی در ادامه گزارش خود به استعفای کارلوس کی‌روش و رد شدن آن توسط فدراسیون فوتبال ایران پرداخت.

 

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X