ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

میورا 50 ساله دست بردار نیست!

میورا 50 ساله دست بردار نیست!

کازویوشی میورا، اسطوره افسانه‌ای فوتبال ژاپن در آستانه 50 سالگی قصد ندارد دست از سر فوتبال بر‌دارد

به گزارش فرتاک ورزشی،

. مهاجم سال‌های دور تیم ملی ژاپن که در فوریه و با شروع لیگ این کشور 50 ساله میشود، قرارداد جدیدی را با باشگاه یوکوهاما امضا کرده تا شروع دهه ششم زندگی‌اش هم با توپ، گل و مستطیل سبز گره بخورد.

البته سرزمین آفتاب در شرق آسیا که به کشور 100 ساله‌ها هم معروف است، بارها چنین اتفاقاتی را تجربه کرده که افراد مسن، ورزش را تا سنین کهن‌سالی به صورت حرفه‌ای ادامه دهند؛ اما حضورمهاجمی که در دهه 90 هم‌دوره بازیکنانی مثل فرشاد پیوس و مجتبی محرمی بوده است، ماجرا را برای ما شگفت‌انگیزتر خواهد کرد.

شاید خیلی از هوادارانی که امروز برای تماشای فوتبال به آزادی می‌روند، هیچ تصویر ذهنی از بازی‌های پیوس و محرمی با پیراهن تیم ملی و پرسپولیس نداشته باشند. شاید حتی خود این بازیکنان هم خاطرات دوران بازی خود را به سختی به ذهن بیاورند. اما در ژاپن، کازویوشی میورا، رویایش را به حقیقت بدل کرده و روزهای بعد از پنجاه سالگی هم برای او در زمین سبز فوتبال و در مقابل دروازه حریفان سپری خواهد شد. مهاجمی که در 89 بازی ملی برای ژاپن، 55 گل زد؛ اما انگار هنوز تب داغ گلزنی او فروکش نکرده است.

 

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X