ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دروازه بان آبادانی ها و هو شدن از دقیقه یک

دروازه بان آبادانی ها و هو شدن از دقیقه یک

اولین تجربه فیروز کریمی با صنعت‌نفت که بعد از مدت‌ها با برد خانگی برزیلی‌های فوتبال ایران همراه شد حاشیه‌هایی به دنبال داشت که شاید فوتبال ایران کمتر به خود دیده باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نقش اول حواشی این روزهای آبادان هم کسی نیست جز حسن هوری. دروازبان باتجربه آبادانی‌ها که بازی‌های خوبی هم برای نفت انجام داده است، حالا سکوهای آبادان را در مقابل خود می‌بیند. در بازی با صبا، با هر توپی که در اختیار هوری قرار می‌گرفت هواداران حاضر در ورزشگاه با فریادهای بلند، اعتراض خود را به گوش کاپیتان پرحاشیه‌شان می‌رساندند. آبادانی‌ها اعتقاد دارند هوری قدرتی بیشتر از یک بازیکن عادی دارد و تیم دوست‌داشتنی آن‌ها را با خطرات باندبازی و دلالی مواجه کرده است.

اتفاقات امروز به قدری عجیب بود که فیروز کریمی در کنفرانس خبری بعد از بازی به آن واکنش نشان داد. سرمربی جدید آبادانی‌ها در این باره گفت: اگر یک دروازبان خوب جذب کنیم حتی یک لحظه هم به هوری بازی نمی‌دهم.

گویا مبارزه با بازیکن‌سالاری بعد از سال‌ها دوباره در متن فوتبال ما قرار گرفته است. حتی اگر بعضی سرمربیان یا سکوها هنوز از این بازیکنان مقتدر حرف‌شنوی داشته باشند و منفعت‌طلبانه، قدمی در این باره برندارند.

 

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X