ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعضاء مجمع نمایندگان دبیران ناحیه دو کرج و فردیس انتخاب شدند

کرج-ایرنا-معاون توسعه پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس گفت که اعضای مجمع نمایندگان پارلمانی دبیران متوسطه اول و دوم ناحیه دو کرج و فردیس انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا، فروهر کاوسی روز پنجشنبه در دومین دوره مجمع نمایندگان دبیران متوسطه اول و دوم منتخب مدارس شهرستان فردیس، افزود: در مقطع ابتدایی حسن پودینه از دبستان 17 شهریور، مریم خدابخش از دبستان سمندری، هنرستان محمد رضا دولتی از هنرستان باقرالعلوم و سکینه رضازاده هنرستان امیرالمومنین،در متوسطه اول معصومه فرازر از مدرسه حضرت مریم، دلاور از نمونه دولتی کاشانی پور، متوسطه دوم میر عابدین ایرانی از دبیرستان شهید رحیمی و رزا زاهدی از دبیرستان شهید سمیعی به عنوان منتخبین ناحیه 2 انتخاب شدند.
وی اظهار داشت: این افراد از بین منتخبین معرفی شده مدارس به عنوان منتخبین ناحیه دوکرج و شهرستان فردیس جهت حضور در جلسات پارلمان معلمان اداره کل استان البرز برگزیده شدند که در این جلسه حدود 120 نفر حضور داشتند.
در این جلسه انتخابات منتخبین مجمع جهت حضور درپارلمان معلمان اداره آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد.
7413/1535خبرنگار:معصومه مهتاب**انتشار دهنده:داریوش غفاری


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X