ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مراسم بزرگداشت یار دیرین امام و رهبری در میبد برگزار شد

یزد-ایرنا-مراسم بزرگداشت یار دیرین امام و رهبری ،مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور مسئولین ادارات ونهادها،جامعه روحانیت ،دانشگاهیان ،فرهنگیان ،نیروهای نظامی وانتظامی و اقشارمختلف مردم در امامزاده سیدصدرالدین قنبر شهرستان میبد برگزار شد .

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا،حجت الاسلام علی دشتی از اساتید حوزه ودانشگاه در این مراسم با تسلیت درگذشت این عالم مجاهد و انقلابی ، ایمان ومقاومت را از ویژگی های بارز وی برشمرد .
وی گفت:مرحوم آیت الله رفسنجانی از وقتی که خودش راشناخت در محضر علمای دین و در مسیر اسلام قرار گرفت .
حجت الاسلام دشتی افزود:این شخصیت مبارز و انقلابی در کوران انقلاب هرگز در برابر طاغوت کوتاه نیامد و با تحمل شکنجه های ساواک دست از مبارزه برنداشت .
این استاد حوزه و دانشگاه گفت:مرحوم آیت الله رفسنجانی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم در صحنه های مختلف بویژه در 8سال دفاع مقدس،دوران سازندگی،در دهه های اخیر با قبول مسئولیت های خطیر همواره در کنار امام و رهبری بود و هرگز فضاهای غبارآلودی که دشمنان و استکبار برای کشور ایجاد کردند نتوانستند خدشه ای به روابط وی با نظام وانقلاب و ولایت و رهبری وارد سازد .
حجت الاسلام دشتی افزود:همه ما باید با الگو گرفتن از چنین عالمان مبارز و انقلابی در پایبندی به نظام ،انقلاب،فرمانبری از رهبری معظم ،حفظ امنیت ،پایداری و پیشرفت کشور تلاش کنیم .
7548 / 6197 خبرنگار:صفیه امامی میبدی** انتشار: فلاح


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X