ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاهش تدریجی دما و بارش پراکنده برف و باران درالبرز

کرج-ایرنا- مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: طی 2 روز آینده در این استان کاهش تدریجی دما ، بارش پراکنده باران و برف و بهبود کیفیت هوا شاهد خواهیم بود.

منصور رحمانیان روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هوای این استان امروز صاف با غبار محلی و همراه با وزش باد حدود 24کیلومتر است .
این مسئول با بیان اینکه طی 2 روز گذشته هوای این استان برای گروه های حساس ناسالم بود گفت: امروز نیز این وضعیت استمرار دارد.
رحمانیان خاطر نشان کرد: فردا بعد از ظهر افزایش ابر در البرز پیش بینی می شود و در اوایل وقت شنبه هفته بارش پراکنده برف و باران در مناطق کوهپایه ای و ارتفاعات این استان دور از انتظار نیست.
مدیر کل هواشناسی البرز با بیان اینکه کاهش تدریجی دما تا یکشنبه هفته جاری خواهیم داشت، گفت:از فردا جمعه تا یکشنبه هفته آینده حدود 4 درجه کاهش دما در البرز پیش بینی می شود.
وی خاطرنشان کرد:وضعیت هوا روز شنبه هفته آینده به لحاظ کیفی در وضعیت سالم است و پیش بینی می شود سرعت وزش باد در این مدت زمان برای شهرستان کرج 24کیلومتردرساعت و شهرستان های طالقان و ساوجبلاغ نیز تا گاهی اوقات به حدود 40 کیلومتر در ساعت برسد.
کمترین و بیشترین دما برای 2 روز آینده البرز بین 2- تا 10 درجه بالای صفر است .
7410/ 6155خبرنگار: مژگان السادات سجادی** انتشار دهنده: محمد عزیزپور


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاهش تدریجی دما و بارش پراکنده برف و باران درالبرز» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X