ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

82 کیلوگرم مواد مخدر در استان مرکزی کشف شد

اراک - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: 82 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یوسف سپهوند افزود: این میزان مواد مخدر روز چهارشنبه با اقدام اطلاعاتی و فنی در 2 عملیات جداگانه در شهرستان های اراک و دلیجان به دست آمده است.
وی بیان کرد: حدود 2 کیلوگرم از مواد مخدر کشف شده از نوع هروئین است که از 2 قاچاقچی سابقه دار در شهرستان اراک به دست آمد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در عملیات شهرستان دلیجان نیز 80 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو پارس به دست آمد.
سرهنگ سپهوند عنوان کرد: در این عملیات نیز 2 قاچاقچی دستگیر و هر چهار متهم با تشکیل پرونده تحویل مقام های قضایی شدند.
وی گفت: مبارزه با مواد مخدر به عنوان مطالبه مهم مردم از پلیس با جدیت تمام دنبال می شود.

*** توقیف خودروی پژو پارس با 33 میلیون و 400 هزار ریال خلافی در اراک
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: یک دستگاه خودروی پژو پارس با 33 میلیون و 400 هزار ریال خلافی در اراک توقیف شد.
سرهنگ ابوالفضل امیدی افزود: این خودرو روز چهارشنبه توسط ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اراک به علت تخلف از قوانین راهنمایی و رانندگی متوقف شد که در بررسی سوابق مشخص شد دارای 74 تخلف است.
بر اساس تبصره ماده هشت قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی، خودروهای با بیش از 10 میلیون ریال خلافی توقیف و به پارکینگ منتقل می شود.
/3075/3005 خبرنگار: معصومه صفری***انتشار دهنده: حسین مهدی زاده اصفهانی*


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X