ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یک میلیارد و 500 میلیون ریال ظروف آشپزخانه قاچاق در ایرانشهر کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیارد و 500 میلیون ریال ظروف آشپزخانه قاچاق با توقیف یک دستگاه تریلر کشنده در این شهرستان کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز پنجشنبه اظهار داشت: ماموران انتظامی بخش بمپور ایرانشهر حین گشت زنی های هدفمند در راههای ارتباطی به یک دستگاه تریلر کشنده مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بررسی انجام شده مشخص شد این تریلر حامل انواع ظروف غذاخوری قاچاق به مقصد یکی از استان های همجوار است که برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شد.
فرمانده انتظامی ایرانشهر تصریح کرد: در این رابطه ضمن توقیف خودرو یک قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
وی با بیان این که قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور و تولیدات داخلی وارد می کند از شهروندان خواست هر گونه اخبار مربوط به قاچاق کالا و موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
به گزارش ایرنا ایرانشهر در 335 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در مسیر چابهار به بم و کرمان واقع شده است.
7316**6081 دریافت کننده: جهانی**انتشار دهنده: حیدر سرایانی
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یک میلیارد و 500 میلیون ریال ظروف آشپزخانه قاچاق در ایرانشهر کشف شد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X