ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غرب استان اصفهان به شکل پراکنده بارانی می شود

اصفهان-ایرنا-کارشناس مسئول مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت : با افزایش ابر از بعداز ظهر فردا (جمعه) شاهد بارش پراکنده باران در مناطق غربی این استان خواهیم بود.

حجت الله علی عسگریان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این بارش ها سبک و کم خواهد بود افزود: بر اثر وزش باد و بارش پراکنده باران از میزان غلظت آلاینده های جوی استان در 48 ساعت آینده کاسته خواهد شد.
علی عسگریان گفت: از روز یکشنبه تا آخر هفته آینده با استقرار شرایط پایداری و سکون نسبی دما بر روی استان اصفهان زمینه انباشت آلاینده ها فراهم می شود.
کارشناس مسئول مرکز پیش بینی هواشناسی استان گفت: حداقل دمای شهر اصفهان در 24 ساعت آینده صفر درجه و حداکثر دما 18 درجه سانتیگراد خواهد بود.
وی افزود: چوپانان با 19 درجه سانتیگراد ب عنوان گرمترین و میمه با شش درجه سانتیگراد زیر صفر بعنوان سردترین نقطه استان اصفهان اندازه گیری شده است.
به گفته علی عسگریان، هوای کلانشهر اصفهان در روز جمعه(فردا)صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید و برای روز شنبه، قسمتی ابری،گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید و احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ت 7150 / 6022 خبرنگار: علی نعمانی - انتشار دهنده : عمادی


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «غرب استان اصفهان به شکل پراکنده بارانی می شود» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X