ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استفاده ازتجهیزات نرم افزاری برای افزایش دقت پلیس

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی استان گفت:استفاده از تجهیزات نرم افزاری تسریع و افزایش دقت در ماموریت های پلیس است .

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار بخشعلی کامرانی صالح روز پنجشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس پلیس راه استان البرز افزود: به رغم افزایش وسائط نقلیه در طول 9 سال گذشته با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود شاهد کاهش آمار تلفات جاده ای بوده ایم.
وی اضافه کرد: توجه به سه مولفه در کاهش آمار تصادفات جاده ای حائز اهمیت است که یکی توجه به فرهنگ سازی در سطح جامعه ،دیگری استفاده از تجهیزات روز از قبیل دوربین ها در سطح جاده ها و همچنین اصلاح مهندسی راه ها و توجه به افزایش سطح ایمنی جاده ها که توجه به این موارد در کاهش آمار تلفات جاده ای تاثیرگذار است.
وی اظهار داشت:با توجه به تردد روزانه بیش از یک میلیون و 300 هزار خودرو در محورهای مواصلاتی البرز باید برای موقعیت های بحرانی نیز فکر چاره کنیم تا در مواقع لزوم دچار مشکل نشویم.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه حفظ جان مردم بسیار برای ماحائز اهمیت است گفت:پلیس با تمام توان خود در ماموریت ها حضور دارد تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید.
٢٠٩٨/ 6155خبر نگار:مریم صوفی **انتشار دهنده: محمد عزیزپور


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X