رسمی: تمدید قرارداد 3 ستاره آرسنال


به گزارش "ورزش سه"، ژیرو در هفته های اخیر عملکرد خوبی داشته و 4 گل به ثمر رسانده است. همچنین کوشیلنی و کوکلین نیز فیکس بازی کرده اند و از مهره های اصلی آرسنال محسوب می‌شوند. حال باشگاه تایید کرد که قرارداد هر 3 آنها تمدید شده است.

 

 

 

ونگر در این رابطه گفت:" خیلی خوشحالیم که 3 بازیکن ما برای طولانی مدت قراردادشان را تمدید کرده اند. فرانسیس از لحاظ تکنیکی در خط میانی کمک زیادی در چند سال اخیر به ما کرده است زیرا هر روز کاملا متمرکز است. اولیویه نیز تجربه خوبی در فوتبال دارد و رفته رفته به یک بازیکن کامل تبدیل شده است. لورن یکی از کلیدی ترین بازیکنان ما در خط دفاعی است و یکی از بهترین مدافعین جهان. بنابراین تمدید قرارداد این 3 خبر خیلی خوبی برای ماست.

 

تمدید قرارداد اوزیل و الکسیس همچنان موضوع اصلی است که آرسنال با آن دست و پنجه نرم می‌کند. قرارداد این دو ستاره سال بعد به پایان می‌رسد و باید دید آیا توپ‌چی ها در نهایت آنها را متقاعد به تمدید خواهند کرد یا نه.


[ منبع این مطلب سایت سایت ورزش 3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت سایت ورزش 3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X