ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

2 خبر کوتاه از آموزش و پرورش سمنان

سمنان- ایرنا- پوشش تحصیلی 14 درصدی دانش آموزان استان سمنان در مدارس هیات امنایی و دعوت دانش آموز تیرانداز سمنانی به اردوی تمرینی تیراندازان آسیا، عنوان خبرهای آموزش و پرورش استان سمنان است.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی آموزش وپرورش استان سمنان، مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان از پوشش تحصیلی 14 درصدی دانش آموزان استان در مدارس هیات امنایی خبرداد.
محمدرضا جهان افزود: 15 هزار و 239 دانش آموز استان سمنان در 60 مدرسه هیات امنایی و 622 کلاس درس مشغول تحصیل هستند.
وی تصریح کرد: 6 هزار و 840 دانش آموز دختر در 26 مدرسه و هشت هزار و 399 دانش آموز پسر در 34 مدرسه هیات امنایی استان سمنان در حال تحصیل می باشند.
وی با اشاره به گسترش مدارس هیات امنایی در استان سمنان، افزود: راه اصلی ارتقای کیفیت و فراگیرکردن مشارکت در مدارس ، از طریق اداره هیات امنایی میسر می شود و امید است با رعایت مواد آیین نامه و دستورالعمل توسعه مشارکت‌های مردمی وهماهنگی مسوولین ، حمایت و نظارت بهتر ازاین مدارس ، شاهد پیشرفت تحصیلی دانش آموزان باشیم.
جهان خاطر نشان کرد : هیات امناء این است که یک خرد جمعی برای برنامه ریزی های آموزشی و پرورشی ایجاد شود و بتواند منابع لازم برای بهبود کیفیت را از بیرون مدرسه از اولیای مدرسه تأمین کند.
** دانش آموز تیرانداز سمنانی به اردوی تیراندازان آسیا دعوت شد
مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان از دعوت دانش آموز تیرانداز سمنانی به پنجمین اردوی تمرینی تیراندازان آسیا درکویت خبرداد.
جهان افزود: امیرسیاووش ذوالفقاریان، دانش آموز پایه دهم دبیرستان رفاه شهرستان سمنان، در پنجمین اردوی تمرینی تیراندازان آسیا حضور دارد.
مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان خاطرنشان کرد: در نهمین دوره از رقابتهای تیراندازی قهرمانی آسیا امیر سیاووش ذوالفقاریان با راه یابی به بازی نهایی تفنگ بادی و پشت سرگذاشتن حریفان آسیایی خود با کسب مدال طلا در جایگاه اول ایستاد.
پنجمین اردوی تمرینی تیراندازان آسیا از سی ام دی‌ماه در کشور کویت آغاز و تا ششم اسفند 95 ادامه دارد.
در استان سمنان 120هزار دانش آموز مشغول به تحصیل هستند.
7341/6103
خبرنگار: خدیجه سلطانی پور ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «2 خبر کوتاه از آموزش و پرورش سمنان» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X