ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماتیچ:کانته جای من را تنگ نکرده است

هافبک صرب باشگاه چلسی بر این باور است که کانته جای او را تنگ نکرده و وی از حضورش بسیار خرسند و خوشحال است. به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از اسکای اسپرت؛هفته گذشته کانته با 30 میلیون پوند از لسترسیتی راهی چلسی شد.  او در پستی بازی خواهد کرد که فصل های گذشته ماتیچ در آن توپ زده و حال ماتیچ هافبک صرب از پیوستن کانته به چلسی استقبال کرد و گفت که آماده رقابت با هافبک فرانسوی است.
وی گفت: من مطمئنم که 100 هزار بازیکن دوست دارند که در چلسی بازی کنند و برای همین است که همیشه در تیم رقابت وجود دارد، تمام زندگی یک جنگ است بنابراین باید آماده آن بود. 
کانته بازیکن خیلی خوبی است و مطمئنم که کیفیت زیادی به تیم منتقل خواهد کرد و همه ی بازیکنان از حضور او استقبال کردند. او بازیکن بزرگی است وجای من را تنگ نکرده، بازی کردن مقابل او کار دشواری است و من خیلی خوشحالم که او به چلسی آماده است.
انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X