ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پشت‌پرده صادر نشدن کارت بازی کنعانی‌زادگان

استقلالی شدن محمدحسین کنعانی‌زادگان بی تردید می‌تواند یکی از جنجالی‌ترین خریدهای این تیم در فصل نقل و انتقالات باشد. به گزارش مشرق، کنعانی‌زادگان که برای گذراندن خدمت سربازی خود از پرسپولیس به ملوان رفته بود، در بازگشت به این تیم متوجه شد قراردادی با قرمزهای تهرانی ندارد. او به باشگاه پرسپولیس رفت تا قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا کند اما زمانی که مسئولان این باشگاه حاضر نشدند خواسته‌های مالی او را برآورده کنند و ترجیح داد به استقلال برود تا یکی از جنجالی‌ترین نقل و انتقالات تاریخ لیگ برتر رقم بخورد. جالب است که بعد از پیوستن کنعانی‌زادگان به استقلال مدیران باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی شکایت کردند و تا روز گذشته کارت این بازیکن صادر نشده بود اما در نهایت با مذاکره شهاب جهانیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نهایت کارت بازی این بازیکن صادر شد و او می‌تواند امروز در ترکیب آبی‌های تهرانی به میدان برود.
در بررسی مدارک باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی حق را به آنها داد و ثابت شد که کنعانی‌زادگان طبق قانون یک ماه دیگر با این تیم قرارداد دارد و طبق قانون نمی‌توانسته با استقلال قرارداد امضا کند. با این حساب قرارداد یک ماهه پرسپولیس با کنعانی‌زادگان باعث شد کارت بازی این بازیکن تا روز گذشته صادر نشود. گفته می‌شود جهانیان روز گذشته چکی به مبلغ 150 میلیون تومان به باشگاه پرسپولیس داد تا به نوعی رضایتنامه این بازیکن برای یک ماهه باقی مانده از قراردادش صادر بشود.
با اتفاق‌هایی که بر سر عقد قرارداد کنعانی زادگان با استقلال افتاده است این بازیکن باید ثابت کند که ارزش این مقدار هزینه‌ای که برایش شده را داشته است.

[ منبع این مطلب سایت مشرق نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت مشرق نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X