ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بررسی راهکارهای مناسب اجرایی شدن ضوابط محیط زیستی در شهرک‌های صنعتی

شهرک صنعتی

معاون فنی حفاظت محیط زیست استان تهران در اولین جلسه کارگروه مشترک با شرکت شهرکهای صنعتی استان از بررسی راهکارهای مناسب به منظور اجرایی شدن ضوابط محیط زیستی در داخل شهرکهای صنعتی مصوب خبر داد.

به گزارش ایسنا، مصطفی سرمدی با اعلام این خبر افزود: علاوه بر بررسی راهکارهای مناسب اجرایی شدن ضوابط محیط زیستی در داخل شهرکهای صنعتی، تعیین تکلیف هشت شهرک صنعتی خصوصی مصوب و اتخاذ تدابیر اجرایی لازم جهت شهرکهای صنعتی جدیدالتاسیس از دیگر دستور کارهای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران است.


معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران ادامه داد: به منظور اجرایی شدن این ضوابط ، سرفصلهای کاری و اولویتهای مورد نیاز تعیین و تدوین شده و پیگیری خواهد شد.


به گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران (سامات)، سرمدی، تبادل نظر درخصوص فعالیت های جانبی از جمله لوح شهرک صنعتی سبز و برگزاری دوره‌های آموزشی دو جانبه و همچنین تشویق و تنبیه را از اولویتها دانست و از بازدیدهای میدانی در این خصوص خبر داد.


وی گفت: هدف اصلی این کارگروه، اجرای الزامات دقیق زیست محیطی در حوزه صنایع  مستقر در شهرکهای صنعتی مصوب استان تهران است.

انتهای پیام

[ منبع این مطلب سایت ایسنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بررسی راهکارهای مناسب اجرایی شدن ضوابط محیط زیستی در شهرک‌های صنعتی» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایسنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X