ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معطلی خبرنگاران مشهدی در "سردرگمی اطلاع‌رسانی" استانداری خراسان رضوی/ خبرنگاران پشت درهای بسته

استانداری خراسان رضوی
خبرنگاران رسانه‌های گروهی مشهد از صبح امروز اسیر سردرگمی و بی‌برنامگی استانداری خراسان رضوی در پوشش برنامه‌های وزیر کشور با وجود اطلاع‌رسانی قبلی هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، وزیر کشور شب گذشته به منظور سفری دو روزه به مشهد مقدس سفر کرد.

براساس اطلاع‌رسانی استانداری خراسان رضوی مقرر بود وزیر کشور صبح امروز در جلسه استانداران مرزی شرکت کند و سپس در نشستی خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد اما خبرنگاران از ورود به جلسه استانداران مرزی منع شدند و تنها هنگام امضای تفاهمنامه اجازه ورود به جلسه پیدا کردند.

خبرنگاران متعدد رسانه‌های گروهی مشهد صبح امروز سردرگم بودند و همگی منتظر بودند تا اجازه ورود برخلاف تعهد و دعوت قبلی به آنها داده شود و ساعات متمادی وقت خبرنگار به این شکل تلف شد.

عصر امروز نیز براساس وعده و دعوت قبلی استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر کشور در محل استانداری خراسان رضوی در حال برگزاری است اما باز هم به گفته مسئولان استانداری خراسان رضوی جلسه محرمانه است و خبرنگاران حق ورود به جلسه را ندارند و تنها باید صبر کنند تا شاید در انتهای برنامه از وزیر مصاحبه داشته باشند.

سوال این است که هماهنگی برنامه‌ها مستقیما با استانداری خراسان رضوی است یا خیر؟ اگر این مسئله برعهده استانداری نیست چرا از خبرنگاران رسانه‌های گروهی دعوت به عمل آورده می‌شود؟ چنین برخوردهایی آن هم در ماهی که ابتدا تا انتهایش مزین به روز خبرنگار باید باشد چندان در خور و شان نیست.

قطعاً جلسه‌ای که مزین به نام اقتصاد مقاومتی است ممکن است ساعت‌ها به طول بینجامد و طبق گفته مسئولان استانداری خراسان رضوی خبرنگاران باید منتظر بمانند تا شاید پس از پایان جلسه، بتوانند دقایقی در خدمت وزیر کشور باشند.

خبرگزاری تسنیم خراسان رضوی آماده انعکاس نظرات روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در زمینه بدعهدی‌های خود در زمینه برنامه‌های امروز وزیر کشور است.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X