ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیانیه کارگروه رسانه بسکتبال درباره صادر نشدن آی دی کارت برخی خبرنگاران

کارگروه رسانه بسکتبال با انتشار بیانیه‌ای تلاش برای حذف برخی رسانه‌های منتقد را محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزار برنا، روابط عمومی فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران، پیش از  آغاز بیست و چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی بسکتبال جوانان آسیا با انتشار فراخوانی از خبرنگاران رسانه‌ها برای صدور آی دی کارت این رقابت‌ها درخواست ارائه مدارک کرده بود اما پس از دریافت مدارک برای همه خبرنگارانی که مدارک خود را در اختیار فدراسیون قرار داده بودند، کارت صاد نشد. به این ترتیب برخی خبرنگاران نتوانستند در این رویداد حضور داشته باشند و رقابت‌ها را از نزدیک پوشش خبری دهند.

کارگروه رسانه بسکتبال، پس از این اتفاق با انتشار بیانیه‌ای تلاش برای حذف برخی رسانه‌ها را محکوم کرد. متن بیانیه کارگروه به این شرح است؛
 

به نام خدا

کارگروه رسانه بسکتبال بعد از چند روز بررسی اتفاقات مربوط به صدور ID کارت برای اصحاب رسانه، به جمع بندی رسیده است.

متاسفانه برخوردهای سلیقه‌ای که به نظر می‌رسد برای جریمه رسانه‌های منتقد بابت نقدهایشان صورت گرفته، باعث شده نمایندگان فعال چند رسانه معتبر، برای پوشش رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا امکان حضور در سالن نداشته باشند.

قابل تامل اینکه همین اعمال سلیقه‌های شخصی به برخی افراد بدون سابقه در رسانه اجازه داده آزادانه از امکانات متعلق به رسانه‌ها استفاده کنند.

کارگروه رسانه بسکتبال به عنوان نماینده و منتخب اصحاب رسانه‌ها ضمن محکوم کردن تلاش برای حذف برخی رسانه‌ها و زحمت‌کشان آن‌ها از فدراسیون بسکتبال تقاضا دارد هرچه سریع‌تر به وضع نابسامان موجود رسیدگی کند.

 

[ منبع این مطلب سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت برنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X