راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید!

راز داشتن موهای پرپشت , ما شما را با مواد غذایی آشنا خواهیم کرد که نقش موثری در پرپشت شدن موهای شما دارد.

راز داشتن موهای پرپشت

راز داشتن موهای پرپشت , داشتن موهای پرپپشت و زیبا می تواند زیبایی چهره شما را چند برابر کند. اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که در آرزوی داشتن موهای پرپشت به سر می برید، در این مطلب با ما همراه باشید.


ما شما را با مواد غذایی آشنا خواهیم کرد که نقش موثری در پرپشت شدن موهای شما دارد.


بر اساس تحقیقات صورت گرفته، پوست سر انسان با مساحتی معادل ۵۰۰ سانتی‌متر مربع، حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار گرافت ( واحد شمارش مو که از چند تار مو تشکیل شده و از ریشه با هم در ارتباطند ) را در خود جای داده که هر واحد از این مساحت، شامل حدود ۲۰۰ گرافت، است.


راز داشتن موهای پرپشت
داشتن موهای پرپشت

تار موها بسته به سیستم بدنی و تغذیه افراد، در ماه حدود ۰,۶ تا ۱ سانتی‌متر رشد دارند که بنا به گفته متخصصان پوست و مو با رعایت برخی نکات و گنجاندن چند نوع ماده غذایی بخصوص در رژیم غذایی روزانه، رشد آنها افزایش خوبی پیدا خواهد کرد.


موادی مانند :

ماست یونانی، ماهی سالمون، اسفناج، برشتوک غنی شده با آهن، دارچین، سبزیجات،

مرغ، گوجه فرنگی و تخم مرغ به سلامت موهای شما کمک خواهد کرد.


میزان

منبع مطلب
مطلب فوق در سایت نیک صالحی، زیبایی منتشر شده و صرفا در مجله اینترنتی جدیدترین ها با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید! - نیک صالحی، زیبایی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید!» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت نیک صالحی، زیبایی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.