درگذشت پزشک عمومی بیمارستان میناب براثر واژگونی اتوبوس

دکتر«احسان علیزاده»پزشک عمومی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در سانحه سقوط اتوبوس به دره در جاجرود درگذشت.

دکتر فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام این خبر به خبرنگار ایسنا، گفت: دکتر احسان علیزاده پزشک عمومی بیمارستان ابوالفضل(ع) میناب در حادثه واژگونی اتوبوس در جاجرود جان خود را از دست داد.

نوروزیان با ابراز تأسف از وقوع این سانحه دل‌خراش، افزود: دکتر علیزاده تا روز گذشته در بیمارستان میناب مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان بود.

وی اظهار کرد: پزشک عمومی بیمارستان میناب بعد از اتمام شیفت کاری با پرواز از بندرعباس به تهران می‌رود و از تهران با اتوبوس قصد رفتن به منزلشان در بابل را داشته که متأسفانه براثر واژگونی اتوبوس در جاجرود جان خود را از دست داد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه در خصوص سوابق این پزشک، خاطرنشان کرد: دکتر احسان علیزاده مدیریت سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک را نیز در کارنامه درخشان پزشکی خود دارد.

به گزارش ایسنا، برابر گزارشات تکمیلی اتوبوس مذکور متعلق به شرکت مسافربری آریا سفر استان البرز با ٣٧ مسافر و دو راننده از کرج به سمت ساری در حال حرکت بود که حوالی ساعت ٢:٢٥ امروز در کیلومتر ٥ محور تهران - آبعلی به داخل دره سقوط کرده و واژگون شده و در این حادثه ١١ تن کشته و ٢٨ تن مجروح شدند.


انتهای پیام
منبع مطلب
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایسنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در مجله اینترنتی جدیدترین ها با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
درگذشت پزشک عمومی بیمارستان میناب براثر واژگونی اتوبوس - خبرگزاری ایسنا، اجتماعی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درگذشت پزشک عمومی بیمارستان میناب براثر واژگونی اتوبوس» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایسنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.