صعود دلچسب پرسپولیس با شکست الاهلی به روایت آمار

صعود دلچسب پرسپولیس با شکست الاهلی به روایت آمار پرسپولیس در دیدار برگشت مقابل الاهلی عربستان به لحاظ آمار شرایطی نسبتاً برابر داشت، هرچند درصد مالکیت توپ برای حریف عربستانی بود. بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان_مهدی طارمی صعود دلچسب پرسپولیس با شکست الاهلی به روایت آمار به این مطلب امتیاز دهید شما قبلا به این مطلب رای داده اید 0% 0% بازدید
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پرسپولیس امشب (سه‌شنبه) در دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان رفت که در این دیدار با نتیجه 3 بر یک به برتری رسید تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت به پیروزی 5 بر 3 دست یابد.

 

هرچند حریف عربستانی از 80 دقیقه 10 نفره بودن پرسپولیس بهره برد و در مالکیت توپ و پاس‌های بازی نسبت به نماینده کشورمان برتری داشت، اما سایر آمار برابر و در بخش‌هایی به سود پرسپولیس بود.

 

آمار این دیدار به شرح زیر است؛

 

گل
الاهلی عربستان: یک
پرسپولیس: 3

درصد مالکیت توپ
الاهلی عربستان: 63.3
پرسپولیس: 36.7

شوت به دروازه 
الاهلی عربستان: 13
پرسپولیس: 11

شوت در چهارچوب
الاهلی عربستان: 5
پرسپولیس: 5

کرنر
الاهلی عربستان: 2
پرسپولیس: 8

آفساید
الاهلی عربستان: یک
پرسپولیس: صفر

پاس
الاهلی عربستان: 494
پرسپولیس: 278

کارت زرد
الاهلی عربستان: 2
پرسپولیس: 3

کارت قرمز
الاهلی عربستان: یک
پرسپولیس: یک

 

450

منبع مطلب
مطلب فوق در سایت جام نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در مجله اینترنتی جدیدترین ها با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
صعود دلچسب پرسپولیس با شکست الاهلی به روایت آمار - جام نیوز، ورزشی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صعود دلچسب پرسپولیس با شکست الاهلی به روایت آمار» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت جام نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.