پسران تهرانی قهرمان مسابقات رده های سنی شطرنج کشور شدند

تهران - ایرنا - رئیس هیات شطرنج استان تهران گفت: تیم پسران شطرنج باز استان با کسب 3 نشان طلا و یک نقره عنوان قهرمانی رقابت های شطرنج رده سنی کشور را از آن خود کردند.

مجتبی دانشفر سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره از مسابقات با شرکت 126 ورزشکار 15 تا 21 شهریورماه جاری به میزبانی استان تهران برگزار شد.
وی اظهار کرد: مسابقات شطرنج قهرمانی کشور در رده سنی 8 تا 18 سال ویزه پسران برگزار شد.
رئیس هیات شطرنج استان تهران خاطر نشان کرد: در پایان این مسابقات رضا مهدوی، بردیا دانشور و آرمان از تیم شطرنج استان تهران موفق به کسب نشان طلا در رده های سنی 10، 12 و 16 سال شدند.
دانشفر افزود: محمد بهراد شطرنج باز 12 ساله استان تهران نیز نشان نقره این رده سنی مسابقات را از آن خود کرد.
به گفته وی، در پایان این رقابت های کشوری تیم های شطرنج تهران، گیلان و همدان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
وی افزود: پیش از این نیز دختران شطرنج باز استان تهران در مسابقات رده سنی که به میزبانی مازندران برگزار شد، نتایج مطلوبی را کسب کردند.
خبرنگار: امین کمالی فر - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/7247**1625

انتهای پیام /*
منبع مطلب
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در مجله اینترنتی جدیدترین ها با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
پسران تهرانی قهرمان مسابقات رده های سنی شطرنج کشور شدند - خبرگزاری ایرنا، ورزشی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پسران تهرانی قهرمان مسابقات رده های سنی شطرنج کشور شدند» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.