یک شام سبک و خوشمزه درست کنید

بادمجان شکم پر یک غذای خوشمزه و انرژی زا است که پیشنهاد میکنیم حتما امتحان کنید. برای دیدن طرز تهیه این غذای خشومزه و پرطرفدار همراه ما باشید. تحریریه پارسینه: بادمجان شکم پر تبریز یا قارنی یاریخ یکی از غذاهای محلی استان آذربایجان شرقی است که در ادام هبا طرز تهیه آن آشنا خواهید شد.
  یک شام بک و خوشمزه درست کنید مواد لازم:
    پیاز نگینی ۱ عدد
    سیر ۴ حبه
    سویا به مقدار لازم
    گوشت چرخ کرده ۴۰۰ گرم
    فلفل دلمه بزرگ ۱ عدد
    پنیر پیتزا به مقدار لازم
    بادمجان ۲ عدد بزرگ
    کدو ۱ عدد بزرگ
    گوجه فرنگی ۴ عدد متوسط
    نمک " فلفل "ادویه کاری " زرد چوبه به میزان لازم یک شام بک و خوشمزه درست کنید
طرز تهیه
مرحله ۱
ابتدا پیاز ها را نگین خورد کرده با کمی رغن تفت میدهیم سپس سیر های رنده شده را اضافه میکنیم بعد از کمی تفت سویا و گوشت چرخ کرده را اضافه مینمایم سپس ادویه ها را اضافه میکنیم بعد هم فلفل های نگینی را اضافه میکنیم در آخر رب گوجه فرنگی به آن اضافه کرده و تفت میدهیم.
مرحله ۲
بادمجان ها را بعد از شستن دو نیم کرده و سرخ میکنیم و همینطور کدو ها را سرخ میکنیم سپس یا یه قاشق کوچک داخل بادمجان ها و کدو ها را خالی میکنیم . و درون آنها را با مواد بالا پر کرده و روی آنها را با پنیر میپوشانیم و در ظرف مخصوصی که سس را از قبل آماده کرده ایم و در ظرف ریخته ایم می گذاریم .
مرحله ۳
سس مواد اضافه از شکم بادمجان و کدو ها را با گوجه های رنده شده وکمی سیر و نمک و فلفل و رب گوجه فرنگی تفت میدهیم و یک سس تقریبا رقیق بدست می آوریم.
مطالب مرتبط بادمجان خامه ای یک پیش غذای جدید و خوشمزه بادمجان شکم پر درست کنید+فیلم شارلوت بادمجان درست کنید+ فیلم طرز تهیه یک خوراک بادمجان خاص وخوشمزه+فیلم
منبع مطلب
مطلب فوق در سایت پارسینه، آشپزی منتشر شده و صرفا در مجله اینترنتی جدیدترین ها با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
یک شام سبک و خوشمزه درست کنید - پارسینه، آشپزی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یک شام سبک و خوشمزه درست کنید» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت پارسینه، آشپزی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.