فوتبال دسته دوم کشور/ قشقایی شیراز به رده دوم جدول صعود کرد

شیراز- ایرنا- تیم قشقایی شیراز در مسابقات فوتبال دسته دوم، تیم نیروی زمینی تهران را شکست داد و به رده دوم جدول این مسابقات صعود کرد.

به گزارش ایرنا این بازی که از هفته دوم گروه یک این مسابقات عصر چهارشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد تیم قشقایی با یک گل حریف خود را مغلوب کرد.
تنها گل این بازی را جواد عباسی در دقیقه 65 برای قشقایی به ثمر رساند.
با پایان یافتن هفته دوم در گروه یک، تیم شاهین شهرداری بوشهر با 6 امتیاز درصدر قرار دارد، تیم قشقایی با 4 امتیاز دوم است و تیم نیروی زمینی هم با سه امتیاز سوم است.
مسابقات فوتبال دسته دوم کشور در سه گروه 11 تیمی برگزار می شود و در پایان دور مقدماتی تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله بعد صعود می کنند.
7368 / 1876
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی ** انتشاردهنده: غلامرضا مالک زاده

انتهای پیام /*
منبع مطلب
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در مجله اینترنتی جدیدترین ها با رعایت حقوق معنوی منتشر کننده مطلب به صورت خودکار و ماشینی بازنشر شده است، لینک منبع این مطلب در زیر این قسمت قرار گرفته است.
فوتبال دسته دوم کشور/ قشقایی شیراز به رده دوم جدول صعود کرد - خبرگزاری ایرنا، ورزشی
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فوتبال دسته دوم کشور/ قشقایی شیراز به رده دوم جدول صعود کرد» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت خبرگزاری ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.