ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شهرک‌های صنعتی شماره 1 و 2 سبزوار تکمیل می‌شود/ آماده‌سازی شهرک صنعتی داورزن

رمضانعلی سبحانی‌فر
نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: به‌زودی شهرک‌های صنعتی شماره ۱ و ۲ سبزوار تکمیل می‌شود.

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سبزوار اظهار داشت: دهم تیرماه گرامی داشت روز صنعت و معدن، فرصتی برای بررسی و واکاوی دقیق تر نقاط کمتر مورد توجه و شاید فراموش شده و ارتقاء آن به سطحی مطلوب و قابل ارائه است.

وی افزود: با وجود تمامی مشکلات و سختی‌ها که بخش اعظمی از آن ناشی از تحریم‌های ظالمانه غرب و رکود سنگین حاکم بر حوزه‌های مختلف اقتصادی است، همت و تلاش صنعتگران و افسران جبهه تولید نوید بخش فردایی بهتر برای  فرزندان این آب و خاک است.

سبحانی‌فر عنوان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های صنعتگران و همکاری دستگاه‌های اجرایی و پیگیری‌ها و هماهنگی‌ها و همدلی‌هایی که صورت گرفت امروز شاهد تکمیل شهرک‌های صنعتی شماره 1 و 2، تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتی جغتای، جوین و خوشاب بودیم که در هرکدام چندین کارگاه راه اندازی و یا درحال راه اندازی است.

وی با اشاره به شهرک صنعتی شهرستان داورزن یادآور شد: شهرک صنعتی داورزن با همه موانع در حال آماده‌سازی است و واحدهایی تولیدی و صنعتی مانند داروسازی طاها، بتن‌های سبک، فولاد سبزوار، اسید سیتریک و چندین کارگاه کوچک و بزرگ دیگر که یا به مرحله اجرا نرسیده و یا در ابتدای راه به دلایل متنوع تعطیل شده بودند امروزه راه‌اندازی شده و یا در مرحله راه‌اندازی هستند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس تصریح کرد: نتیجه این اقدامات به گواهی متولیان امر، رشد چند برابری صنعت در شهرستان سبزوار بوده که امیدواریم این تلاش‌ها همچون چندسال اخیر پابرجا و تداوم داشته باشد.

سبحانی‌فر با تاکید بر‌اینکه رسیدن به اقتصاد شکوفا و خودکفا از رهگذر توجه جدی به بخش تولید و صنعت و نیز مشارکت دادن بخش خصوصی در این حوزه مهم و حیاتی است، ادامه داد: قطعاً لذت دستیابی به استقلال صنعتی و اقتصادی که آرزوی دیرینه و تاریخی هر ایرانی آزاده و وطن‌پرستی است به تحمل و شکیبایی در برابر سختی‌ها و مرارت‌های به‌وجود آمده در این راه می‌ارزد.

وی با تاکید بر اینکه باید رهنمودهای مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی را سرلوحه اقدامات خویش قرار دهیم افزود: با بهره‌گیری از متخصصان و کارشناسان دلسوز و جوان، زمینه را برای عملیاتی‌کردن و از شعار به‌باور رسانیدن این فرمایشات فراهم آوریم.

انتهای پیام/

[ منبع این مطلب سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهرک‌های صنعتی شماره 1 و 2 سبزوار تکمیل می‌شود/ آماده‌سازی شهرک صنعتی داورزن» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت تنسیم نیوز، استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X