ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استاندار یزد: خبرنگاران سازندگان افکار عمومی و زبان گویای مردم هستند

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: خبرنگاران رسانه های گروهی سازندگان افکار عمومی ، زبان گویای مردم و تجلی گر فریاد ها ، دردها و رنج هایی هستند که در گوشه و کنار جهان جاری است .

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری یزد ، سید محمد میرمحمدی به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار در پیامی این روز را به تمام تلاشگران عرصه خبر، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک گفت.
در این پیام آمده است: شهیدان را برکت هایی و شاهدان راعزت هایی است که جز خدا راز آن را نمی داند، روز شهادت «شهید محمود صارمی» به عنوان روز خبرنگار حرکتی بود فرهنگی و معنوی که سربازان جبهه آگاهی و بصیرت را بیش از پیش بشناساند و ارج نهد.
'درود خدا بر روان او و بر روان همه شهیدانی که برای انعکاس واقعیت ها و احیای آنها، جان خویش را در طبق اخلاص نهادند و به وصال معبود شتافتند'.
'خبرنگاران سازندگان افکار عمومی و زبان گویای مردمند و تجلی گر فریادها، دردها و رنجهایی هستند که در گوشه و کنار جهان و این مرز و بوم و درعرصه زندگی ها و مبارزات جاری است'.
استاندار یادآور شده: استکبار جهانی در دنیای مدرن امروز می کوشد تا با انحراف خبرها و در پرده نگهداشتن نیات ننگین خود خون مظلومان عالم را پایمال کند و با زر و زور و تزویر به عنوان خادمان حقوق بشر جلوه یابد و این خبرنگاران دلسوز، بیدار دل و امین هستند که در انعکاس حقیقت ها به بیداری جهانیان کمک می کنند و موج تحولات سعادت بخش را نوید می دهند.
'خدا نوشتن با قلم را آموخت و به قلم قسم خورد بنابراین نوشته های شما باید رنگ خدایی داشته باشد و ارزش انسان ها را در تقوی، ایمان و آگاهی رقم زند یعنی هر که بیشتر بداند و با خبر باشد ارزشمندتر است و شما خبرنگاران دلسوز و مومن هستید که آگاهی و امید می دهید و احساسات و افکار مردم را آنچنان که باید بر می انگیزید پس درود بر شما'.
'اینجانب این فرصت زیبا را غنیمت شمرده از زحمات بی دریغ همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، صاحبان رسانه و جراید، صدا و سیمای جمهوری اسلامی و شبکه های مجازی اخلاق مند تقدیر و تشکر و این روز بزرگ را که روز پاسداشت قلم و اندیشه و اطلاع رسانی است تبریک عرض می کنم'.
17 مرادماه به عنوان سالروز شهادت شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است .
7536/ 6197


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X