استاندار یزد: خبرنگاران سازندگان افکار عمومی و زبان گویای مردم هستند

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: خبرنگاران رسانه های گروهی سازندگان افکار عمومی ، زبان گویای مردم و تجلی گر فریاد ها ، دردها و رنج هایی هستند که در گوشه و کنار جهان جاری است .

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری یزد ، سید محمد میرمحمدی به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار در پیامی این روز را به تمام تلاشگران عرصه خبر، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک گفت.
در این پیام آمده است: شهیدان را برکت هایی و شاهدان راعزت هایی است که جز خدا راز آن را نمی داند، روز شهادت «شهید محمود صارمی» به عنوان روز خبرنگار حرکتی بود فرهنگی و معنوی که سربازان جبهه آگاهی و بصیرت را بیش از پیش بشناساند و ارج نهد.
'درود خدا بر روان او و بر روان همه شهیدانی که برای انعکاس واقعیت ها و احیای آنها، جان خویش را در طبق اخلاص نهادند و به وصال معبود شتافتند'.
'خبرنگاران سازندگان افکار عمومی و زبان گویای مردمند و تجلی گر فریادها، دردها و رنجهایی هستند که در گوشه و کنار جهان و این مرز و بوم و درعرصه زندگی ها و مبارزات جاری است'.
استاندار یادآور شده: استکبار جهانی در دنیای مدرن امروز می کوشد تا با انحراف خبرها و در پرده نگهداشتن نیات ننگین خود خون مظلومان عالم را پایمال کند و با زر و زور و تزویر به عنوان خادمان حقوق بشر جلوه یابد و این خبرنگاران دلسوز، بیدار دل و امین هستند که در انعکاس حقیقت ها به بیداری جهانیان کمک می کنند و موج تحولات سعادت بخش را نوید می دهند.
'خدا نوشتن با قلم را آموخت و به قلم قسم خورد بنابراین نوشته های شما باید رنگ خدایی داشته باشد و ارزش انسان ها را در تقوی، ایمان و آگاهی رقم زند یعنی هر که بیشتر بداند و با خبر باشد ارزشمندتر است و شما خبرنگاران دلسوز و مومن هستید که آگاهی و امید می دهید و احساسات و افکار مردم را آنچنان که باید بر می انگیزید پس درود بر شما'.
'اینجانب این فرصت زیبا را غنیمت شمرده از زحمات بی دریغ همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، صاحبان رسانه و جراید، صدا و سیمای جمهوری اسلامی و شبکه های مجازی اخلاق مند تقدیر و تشکر و این روز بزرگ را که روز پاسداشت قلم و اندیشه و اطلاع رسانی است تبریک عرض می کنم'.
17 مرادماه به عنوان سالروز شهادت شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است .
7536/ 6197


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار یزد: خبرنگاران سازندگان افکار عمومی و زبان گویای مردم هستند» اینجا کلیک کنید. توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X