ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اصحاب رسانه زبان گویای جامعه هستند

سمنان-ایرنا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت:اصحاب رسانه،زبان گویا جامعه هستند که با نوشتار دغدغه های مردم، کرامت را در جامعه طنین انداز کرده اند.

به گزارش ایرنا،محمدرضا سوقندی شنبه شب در آیین گرامیداشت روز خبرنگار که در هتلی در شهرستان سمنان برگزار شد، افزود: رسانه ها در عرصه اقتصادی و در سرعت رشد اقتصادی کشور و نیز در شناساندن اقتصاد مقاومتی به مردم تاثیرگذار هستند.
وی اظهار داشت: هم افزایی و وحدت در ایجاد فضای آرام برای بیان مطالب واقعی جامعه از سوی خبرنگاران می تواند در افزایش رفاه اجتماعی و مثبت اندیشی موثر باشد.
وی خاطرنشان کرد : نگاه امنیتی به عملکرد خبرنگاران به رسالت خبرنگاران که همان بیان واقعیت های جامعه و نقدهای منصفانه مسئولان است ،ضربه می زند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد : همچنین نگاه امنیتی در نوع نگارش خبرنگاران زمینه بد اخلاقی های اجتماعی را در جامعه فراهم می کند.
سوقندی اضافه کرد: فراهم نمودن فضای قانونی برای دریافت حقوق خبرنگاران در دستور کار مجلس دهم قرار گیرد تا این قشر زحمت کش جامعه در بسیاری چالش های جامعه در امان باشند.
وی تامین بودجه خبرنگاران و نگاه اقتصادی به مطبوعات از اولویت های این اداره کل اعلام و اضافه کرد : هم افزایی در ایجاد فضای آرام برای بیام مطالب واقعی جامعه از سوی خبرنگاران در افزایش رفاه اجتماعی موثر است .
در این آیین شماری از فعالان عرصه رسانه و مدیران و مسئولان نهادها استان سمنان و مصطفی کواکبیان نماینده مردم شهرستان های تهران،ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
/6026۷۳۳۹


[ منبع این مطلب سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی مطلب روی این قسمت کلیک کنید ]

توضیحات:
مطلب فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.
X